Faqja Kryesore

Prill 27, 2021 2022-10-18 13:48

DIM'S HOTEL

Hotel Unik në Korcë

So close, so peaceful

1 Dhomë , 1 I Rritur , 0 Femijë
Dhoma
Adults
Childrens
Mirsevjen

Hotel & Restaurant në qytetin e bukur te Korcës

HOTEL DIM ka bar, kopsht, dhe tarracë me pamje të qytetit. Ndër objektet e kësaj prone janë një restorant, një recepsion 24 orë dhe shërbim në dhomë, së bashku me WiFi falas në të gjithë hotelin. Hoteli ka edhe dhoma familjare.

Eksploro

Dhoma / Suita

Hoteli jonë ofron 8 dhoma dyshe dhe 4 dhoma teke si dhe 2 suita. View All Rooms

Restoranti Jonë

Shijimi i një darke të plotë në restorantin e hotelit DIM'S është përvoja më e mirë për ju. Restoranti jonë ka një kuzhinë mesdhetare dhe tradicionale dhe kantinë fantastike me verëra të ndryshme.

Mëngjesi Tradicional

Ne e kuptojmë se sa i rëndësishëm është ky vakt i hershëm për ju dhe mund të garantojmë që një mëngjes në DIM'S Hotel do t'ju ndihmojë të filloni ditën tuaj të kënaqur dhe në formë.

Alert: You are not allowed to copy content or view source !!

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens